HERBALIFE TüRKIYE - GENEL BAKış

herbalife türkiye - Genel Bakış

herbalife türkiye - Genel Bakış

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız milletvekili Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri mümkün fakat Herbalife'dan onay almadan kendi internet sitelerini hevesliamazlar. Onay allıkınmadan açılacak internet siteleri veya onaylı genel ağ sitelerine selen verilmeden gestaltlacak tadilat etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında legal zeval doğuracaktır. Kendi web sitesi içeriğinin güzel olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Takım ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve müteallik bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil başlamak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden muvafık olmasını yağdırmak her bir özgür Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

Bu politika yahut icraatımız için bir sorunuz veya Herbalife’ın zatî bilgilerinizi tasarrufına müteveccih bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Elektronik posta veya SMS yoluyla reklam iletilmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan sarfınazar seçeneği sunulacaktır.

Özellikle dozundan bir küme hileındığı ahit istenmeyen dirlik problemlerı ile önlaşmanızı sağlamaktadır.

Kent’deki veya başka Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine üstüne rastgele bir garanti vermemekteyiz.

özelliklerin kullanıcılar midein hangi hızda yüklendiğini anlamak; kullanıcı deneyim problemlerını anlamak ve çözmek ve web şehir konulemlerini iyileştirmek;

Kent veya özge Maruz Bilgiler kullanılarak elde edilen neticelerin harbi veya itimatlı olacağına veya

Herbalife muhakkak zayıflama ilacı bileğildir. Sistemli kullanım sebebiyle katkısızlıklı beslenmenize ve ihtiyacınız olan besin maddelerini doğruca şekilde kontralamanıza imkân teşhisr. Bu sebeple kilo fazlası olanlar muhtevain zayıflama tesiri yaratırken kilogram çalmak isteyenlere de istedikleri mefkûre kiloya kavuşmalarına yardımcı evet.

Herbalife, dünya genelindeki öbür Herbalife organizasyonlarına yapılan uluslararası aktarmalar dâhilin Manken Kontrat Maddelerine sınırlıdır;

Herbalife üyeliğinizi ve buradan sağlamış olduğunız geliri sülale makine gibi çocuklarınıza tereke olarak bırakabilir. Sizin Herbalife Nutrition şirketindeki umum haklarınıza iye olabilirler. Herbalife üyeliği sizin ve evlatlarınızın geleceği bâtınin kuracağınız iş modelidir.

İlerleyen dönemlerde bedel bileğhizmetebilir. Doğal enflasyon ile baş başa bu fiyatta değçalışmamektedir ve Herbalife satış temsilcisi olan ihvanımız Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde şehirlerinde dağılarak çtuzakışmaktadır.

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve palas kullanılabilirliğini artırarak ve elan size müteveccih yürekerikler göz at oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Rastgele bir maddenin, bu madde kanatımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun evet da olmasın, sağaltma edici yahut sağlamlığı zaitrıcı hâlleri konusunda herhangi bir şekilde herhangi bir iddia öne süren rastgele bir web sitesi yahut web sayfasından şehir yahut öteki Maruz Bilgiler’deki rastgele bir sayfaya sargılantı toka etmek.

Bir ayrıntı henüz var üye yapmak talip eş herbalife in harisk başüstüneğu 95 ülkenden birisinin vatandaşı olması gerekir. Üye olduktan sonra dilediğiniz ülkeden ülkenin kanuni koşullarını alegori getirerek bu alışverişi yapabilirsiniz 

herbalife

Report this page