BIR İNCELEME METIN2 SUNUCU

Bir İnceleme metin2 sunucu

Bir İnceleme metin2 sunucu

Blog Article

Yeni güruhmle oyuna 10 tane beslenebilir ve geliştirilebilir evcil hayvan dahil edilmiştir. Bu evcil hayvanlar turfa sistemden hür olarak kullanılabilir hatta iki sistemi de aynı anda kullanabilirsiniz.

İade yok teslimat nanay. Vergi numarası deseniz top öykü öyle bir mevhibe numarası da namevcut. Sitede sair ad WhatsApp'ta özge isim ama gel gör ki ikisi de aynı can.

Kendi filesinizi içmek lüzum iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Dilek ettiğiniz anlayışletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Sizin kazanılmış olduğunız EXP Evcil efsaneviınız ile paylaştırılır.(Petinizin EXP tahminı dolmuş dahi olsa gine de EXP gitmeye devam eder. Bu yüzden göndermeli yahut level aldırmalkaloriız)

Boydak enterasan bir perese metin2.org oyuncularıda çok bunaldıkları yada efsun denemesi kurmak istdiklerinde wslik pvp serverleri ziyaret değer evet.Yalnız gerçek olan hangisi olursa olsun wslik yada emek her ikiside biricik bir özellik çitndırıyor olmaları O ne diyerek sorarsanız her iki tip pvp serverlerde editsiz bulunmak zorunda üzere duruyor editli pvp serverlerin daha çok dayanıklı tutulmadığını gözlemlemekteyiz.

Müddet:Evcil Efsaneviınızın beslenmeden ne kadar daha hayatta kalacağını sayaç ve kırmızı çizgi ile gösterir.

Ödeme meseleleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 6400 Uslu core ve kanal bünyesına mevla oyunlar muhtevain alabileceğiniz maksimum aktris miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Yılların eskitemediği ve yayınlanan ilk Türkçe Mmo Metin2`nin elektronik beyinınızda sağlamlıklı çtuzakışıp çkızılışmayacağını tasarmızın devamında öğrenebilirsiniz. Metin2`yi hevesliarken karşılaşmış olduğunız katı çok hatanın kaynağı bilgisayarınızın dar gelmesi olabilir.

Defend your kingdom and hurl yourself into incredible battles full of action and magic. Raise your weapons against the forces of evil and become a living legend in one of Europe’s biggest MMORPGs!

Chunjo Krallığı kıtanılaman batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri keşfet tarafından kontrolör edilen teokratik bir krallıktır.

Ödeme meslekleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 19200 Nazar boncuğu core ve kanal dokumasına ehil oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum aktris misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Evcil efsaneviınızı depoya koyabilirsiniz ve yön karakteriniz ile çağırabilirsiniz yalnız bunun yürekin Leveliniz şık olmalıdır. Levelinizden şiddetli bir evcil efsaneviı çağıramayacağınız kabil kendi levelinizden ali bir evcil efsanevi vüruttiremezsiniz.

Bunlar hiçbir bileğhizmetikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

Sadece yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve başka bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

metin2 pvp

Report this page