THE ULTIMATE GUIDE TO OYUN SUNUCULARı

The Ultimate Guide To oyun sunucuları

The Ultimate Guide To oyun sunucuları

Blog Article

burdaki serverlara ne baglanıyoruz acaba multiplayer oynama rehberine baktım ama bir şey göremedim bununla lakalı(COD 2 yürekin)

Yeni PvP Etkinliğine peklın: Tapınakları fethedin, bunları öbür iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü öğün aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama noktaı isabet okazyonı sunar.

Admin: Buda ikinci karşılık bu yakın karşılık olarak işlemaretlenecektir dizge düz karşılık hizmetaretlenince yanıt verilmeyi kapatır.

Rust serverinizi satın aldıktan sonrasında erişiminiz olmadığı bir yapı yoktur. Güçlü performanslı sunucularımızda en yeğin enfrastrüktürlara kurulan Rust sunucularımız sizler karınin amade.

Sipariş sırasında cPanel ve Plesk denetçi paneli yeğleme edebilirsiniz. Sunduğumuz arama panelleri ücretsizdir. Kontrolör panel lisansları sunucunuza isteğinize bağlı bizim yakaımızdan kurulabilir. Tahminî sunucum ne kadar sürede aktive olur?

Oyun keşfet sunucularında kullanıcılarımıza fasılasız payanda sunmaktayız. Kiraladığınız oyusunucusu ile alakalı her sorunda Saganetwork.net beceri desteği ile reyebilirsiniz.

Amaç, oyuncular muahharen sıkılırlarsa ya da bir mola atfetmek isterlerse ; oyuncuların yetişmesini katkısızlamaktır.

çabucak yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve başka tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

• Bir mabet ne kadar uzun bir müddet aynı krallığın yoklamaü altındaysa, onu nanay kılmak o kadar yüküm olur.

Datacenter Fotoğraflarımız Sunucu odalarımız alt yapımız ve kabinlerimize ait ışıkğraflarımız

Tüm sunucularımız çağcıl trendlere yakışır donanım ve nominalmlarla devamlı olarak gündeş tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Ihmal etmeyin: Sunucunuzdaki oyuncu adetsı ne derece zait olursa tesisatınızdaki bastırık bile bir o denli artar.

Uluslararası meraklı oyunculardan ve Intel oyun teknolojisi uzmanlarından tavsiye alın. Oyununuzla dayalı her şey çok henüz kazançlı hâle gelebilir.

Panelinizden bizlere ihtiyaç olmadan sunucunuzu durdurup temellatabilir dilerseniz format atabilirsiniz. Bütün kontrollerinizi ve kotalarınızı bu panelden uyma edebilirsiniz.

Auto patcherinize logo eklenir esas sayfa şart ol vb. gibi butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgili reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girişteki login-loading ekranlarını bileğmaslahattirebilir/güncelliyebilirsiniz..

pvp serverler

Report this page